Všechny komentáře k článku:Casemodding ve stylu Battlestar Galactica

Fakt vymazlený..

..klobouk dolů.

Možnosti
1 reakce
poslední 16. 10. 2008 22:26

muselo to dat dost prace vysledek je pekny ale preci jenom neni to muj vkuz :)