Všechny komentáře k článku:Casemodding ve stylu Battlestar Galactica

Pěkná práce

takhle šikovný ručičky bohužel nemám :-)

Možnosti
1 reakce
poslední 14. 10. 2008 17:02

je to pekny ale az moc vybastleny...