Všechny komentáře k článku:Čeští politici míří na YouTube
A politici mají také své blogy
Blog ParoJyrky: http://paroubek.blog.idnes.cz/A blog Míry, chlapa s gulama: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/mirek-topolanek.php
Prosím vás sem tu politiku netahejte, člověk je rád, že se tomu tady může vyhnout. Ať tu z toho nejsou druhe novinky.cz :-(
@mervart:
Tyto stranky(blogy) jsou dukazem, ze se v CR snazi politici o co nejvetsi uspech ku prospechu sobe.Kdyby davaly jako na jejich verejnem mineni, tak by mohl stat lepe prosperovat a ne se zadluzovat.
Jednani nasich politiku je v Evrope posuzovano jako nafoukane,..
Sam nas prezident V. Klaus je toho zivym dukazem nebo pan Paroubek a jednani ohledne vojebnske vypomoci OSN v Iraku.