Všechny komentáře k článku:Chtěli byste DVD přehrávač ve tvaru terminátora?

Design

Náhodou až na ty repráčky se mi to docela líbí , tím neříkám žesi hned vše takové kupuji

Možnosti
3 reakce
poslední 20. 8. 2008 19:15

To bys musel mít konto Romana Abramoviče aby sis moh dovolit koupit každou ulítlost co někde nějakej designer vymyslí :D

 

@mtmccox: Když na to někdo má, tak ať si koupí kdejakou blbůstku když chce :) Vypadá to zajímavě a na ohromení známých to není špatný :)

 

@P00L: ...no před takovejma 15 lety bych přehrávač ve tvaru hlavy terminátora asi moc chtěl a machroval bych s tím před kámošem... :)))