Všechny komentáře k článku:Chtěli byste DVD přehrávač ve tvaru terminátora?

DVD přehrávač

Osobně se mi ten DVD přehrávač moc nelíbí,sice filmy všechny jsme viděl a jsou dobré,hlavně 3 díl.Ale tohle spíše pro fandy a milovníky toho filmu, nápad není špatný,ale jak pro koho.

Možnosti
5 reakcí
poslední 19. 8. 2008 10:30

me se to libi kdyz si predstavim ze pod tv mam hlavu terminatora :)

 

@Bighead007: ono to v prodeji nikde neni,,asi
tady je vic fotek.. http://www.myvoi.com/t2/head.html

 

@mira22: ZAtím ne, ale snad bude, mě osobně se líbí, je to změna oproti placatým přehrávačům.

 

@Bighead007: a co kdyz se nahodou z niceho nic zvedne a zacne hledat TX nebo dalsi ze serie :-)...nebo rovnou Conora :-)....jinak nevypada to spatne..ale mame tu prece dist osvedcenych znacek :-)...

 

Rozhodne tohle neni pro kazdyho,ale zkuste si predstavit co by na to rekli lidi co kvam prijdou"ty kraso co to tu mas" a presne tohle nekomu staci aby si to koupil. ja osobne bych do toho sel jen pod podminkou ze by to bylo celi z lehkyho kovu a za max 1200 :-))