Všechny komentáře k článku:Chtěli byste DVD přehrávač ve tvaru terminátora?
DVD přehrávač
Osobně se mi ten DVD přehrávač moc nelíbí,sice filmy všechny jsme viděl a jsou dobré,hlavně 3 díl.Ale tohle spíše pro fandy a milovníky toho filmu, nápad není špatný,ale jak pro koho.
me se to libi kdyz si predstavim ze pod tv mam hlavu terminatora :)
@Bighead007: a co kdyz se nahodou z niceho nic zvedne a zacne hledat TX nebo dalsi ze serie :-)...nebo rovnou Conora :-)....jinak nevypada to spatne..ale mame tu prece dist osvedcenych znacek :-)...
Rozhodne tohle neni pro kazdyho,ale zkuste si predstavit co by na to rekli lidi co kvam prijdou"ty kraso co to tu mas" a presne tohle nekomu staci aby si to koupil. ja osobne bych do toho sel jen pod podminkou ze by to bylo celi z lehkyho kovu a za max 1200 :-))