Všechny komentáře k článku:Chtěli byste DVD přehrávač ve tvaru terminátora?

USB repráčky

.. jsou roztomilé, ale dát tolik peněz za 2 Watty, no asi bych si to rozmyslel :-P

Možnosti
6 reakcí
poslední 19. 8. 2008 15:00

Já bych do nich klidně šel , mám notebook od MSI a repráky za nic nestojej . Spíš bych se chtěl zeptat kde je koupit ?

 

@kahoun654: No myslim, ze notebookove maju lepsi zvuk(alebo rovnako zly) ako taketo mini do usb :)

 

@Anonymní uživatel: Nebyly by lepší repráčky k notebooku na 3,5ku jacka na baterky s výkonem 6 wattů? Jako http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42714

 

@kahoun654: kolik si myslíš že máš v tom ntb za repro? já bych si to nekupoval..jrstli mít jeden nebo dva watty neni rozdíl :D

 

@kahoun654: Špatný repráky sou ve všech notebookách. Mám špatný zkušenosti jak s asusem, tak s acerem...
Tyhle sou malý a roztomilý. Tak proč ne. Furt to bude lepší než ty chraptivý z notesu.

 

@kahoun654: Dobrý den, tyto reproduktory v naší nabídce zatím nemáme.