Všechny komentáře k článku:Chtěli byste DVD přehrávač ve tvaru terminátora?
USB repráčky
.. jsou roztomilé, ale dát tolik peněz za 2 Watty, no asi bych si to rozmyslel :-P
Já bych do nich klidně šel , mám notebook od MSI a repráky za nic nestojej . Spíš bych se chtěl zeptat kde je koupit ?
@Anonymní uživatel: Nebyly by lepší repráčky k notebooku na 3,5ku jacka na baterky s výkonem 6 wattů? Jako http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42714
@kahoun654: kolik si myslíš že máš v tom ntb za repro? já bych si to nekupoval..jrstli mít jeden nebo dva watty neni rozdíl :D
@kahoun654:
Špatný repráky sou ve všech notebookách. Mám špatný zkušenosti jak s asusem, tak s acerem...
Tyhle sou malý a roztomilý. Tak proč ne. Furt to bude lepší než ty chraptivý z notesu.