Všechny komentáře k produktu:CZC.Gaming Dwarf, herní klávesnice, Kailh Red, CZ
Přestala fungovat
Dobrý den, tuto klávesnici používám tak měsíc ale stalo se mi toto: zapnul jsem počítač a klávesnice normálně blikala tak jak má, ale nešlo na ní psát, a kabel byl správně zapojený, tohle se stalo tak před dnem a furt to nejde, prosím vysvětlení protože mi bliká ale nejde na ní nic psát
Zdravím. Zkuste přepnou tam a zpět přepínač na spodní straně klávesnice. Pokud to nepomůže, tak resetujte klávesnici do továrního nastavení v softwaru, který otevřete, pokud je klávesnice v kabelovém (nikoliv bezdrátovém) módu. Kliknete na "ozubené kolečko" vpravo nahoře a poté v okně co se otevře na symbol klávesnice se šipkou v protisměru hodinových ručiček vlevo dole. Software samozřejmě musíte napřed instalovat, pokud nemáte.
@Natar: Zkusil jsem to, nefungovalo a když mám zapojenou klávesnici a zkusim zapnout software, tak to napíše: "herní zařízení nenalezeno!" nevím co s tím dělat
V jakém režimu ji máte zapojenou ? Pokud bezdrátově, mohlo dojít k vybití a bude třeba zapojit kabel a dobít.
Dobrý den, stejný problém se stal i mě. Hrál jsem hru, a chtěl jsem si přepnout písničku, zmáčkl jsem klávesy Fn a F6, ale písníčka se nepřepla, dále jsem chtěl dát alt tab, abych se přesměroval do Spotify, ale alt tab taktéž nefungoval, a poté jsem se ani ve hře nemohl pohybovat. Poté jsem si musel vzít starou klávesnici, abych se ze hry dostal pryč a poté šel na google a pokusil se něco na klávesnici napsat, ale vůbec nic nefungovalo. Jediné co jde, je přepínání RGB na klávesnici. Klávesnici používám už rok a nic takového se mi ještě nestalo.
@matroseu: Právě jsem tento problém vyřešil :D, na klávesnici jsem položil obě dvě dlaně a začal jsem vyvíjet tlak na klávesy, a tím se mi podařilo klávesnici odblokovat. Myslím si, že byl problém v klávesových zkratkách