Všechny komentáře k produktu:CZC.Gaming Dwarf, herní klávesnice, Kailh Red, CZ
Herní zařízení nenalezeno
Ahoj,
mám nainstalovanou poslední verzi win10, čistá instalace, protože jsem přecházel na SSD a když si nainstaluju CZC GK 700 Gaming Dwarf software, tak mi to nově píše herní zařízení nenalezeno. Na starém PC s win10 to běželo pár měsíců, pak to začalo házet stejnou chybovou hlášku. Klávesnice funguje v pohodě, zkoušel jsem to připojený s kabelem/bez kabelu, bez úspěchu, tak mám dojem, jestli to zase v microsoftu s nějakou aktualizací nepo****...
Klávesnice je suprová, dá se normálně používat, nejsem zas tak brutální gamer, aby mi vadilo, že si nemůžu nastavit makra, ale bylo by fajn, kdyby to fungovalo :) (nicméně se bez toho v pohodě obejdu)
Nějaký nápady, čím by to mohlo být?
Nepirátím, nehraju si s registrama, mám koupenou win10 distribuci ofiko...
Zkuste vypnout přepínačem Bluetooth a zapojit kabelem k PC. Jestli si dobře vybavuji, tak je to třeba pro komunikaci SW s klávesnicí. Je nutné vypnout bezdrátový režim.
Mám stejný problém
@bejšovec9: Měl jsem také stejný "problém", trik je v tom, že se klávesnice musí přepnout do USB módu (FN+TAB) plus přepínač na OFF. Pak vše jede jak má (možná by to mohlo být také více zdůrazněno v manuálu)
@martin.sova: Diky moc za radu, dostl jsem ji od zakaznika, abych ji rozchodil, tohle pomohlo - Fn+TAB - klidne mam klavesnici v On rezimu a jen Fn+TAB prepinam, jestli ma jet BT ci po kabelu