Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Jo, nej

Já si myslim, že CZC je nej eshop, ale pořád je co zlepšovat. Třeba vezmu obrázky, u většiny produktů se člověk stejně nevyhne googlování a hledání nějakýho kloudnýho obrázku, protože jeden malinkej prostě nestačí. tohle ale nechápou v žádným eshopu :). A napadá mě víc věcí, ale nebudu to teď protahovat.
Většina eshopů je prostě odfláknutejch na straně majitele eshopu (ne na straně firmy která eshop naprogramovala), a v takovým prostředí podle mě není zase tak těžký vyniknout. CZC se snaží víc než ostatní. Ale je to i o věcech kolem, ne jen o samotným eshopu to je jasný.

Možnosti