Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Hlas

Jasně hlasujte, ale doufám že když CZC vyhraje, připraví také něco pro zákazníky za odměnu :)

Možnosti
3 reakce
poslední 26. 9. 2008 16:57

prirpavi.. novy clanok a nove logo na pravom panely :)

 

@kikloop: No toto jsem zrovna nemyslel ale lepší než nic :D

 

@SirStumir: Tak sem taky hlasoval pro CZC, dárek pro zákazníky žádnej nechci, mě stačí že tento e-shop je a bude, to je pro mě ten nej dárek. :)