Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Doprava

Hm ano, musím souhlasit, že je to super obchod. Jediné co mě snad již podruhé nebo potřetí udivuje je doprava balíků z CZC přes DPD. Například z ***** nebo sws to jeden den pošlou a druhý den dopoledne nebo nejpozdeji odpoledne to člověk má doma. Ale tady to trvá i 3 nebo 4 dny. Oni k tomu snad dávají poznámku "extra pomalu" :-)- To už je rychlejší pošta teda. No, ale to asi brečím na špatném hrobě :-)

Možnosti
1 reakce
poslední 14. 10. 2008 17:30

To je pravda a taky do té poznámky někdy připíšou: "stupidní řidič". Bejt CZC tak do nabídky přidám PPL, s nimi jsem meměl nikdy žádný problém. S poštou sou problémy že se na tebe vyprdne a jen odpoledne pošlou poštačku, které rovnou dává lístky že tu zvonili a nikdo nebyl doma ať si pro to dojdeš na poštu. A DPD ty sou zase pomalý a stupidní, i když stalo se mi že jsem se i s řidičem domluvil že mi to přiveze večer, když jsem jindy nemohl.