Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Diskuze

Přeju CZC aby zaznamenali úspěch a myslím že to bude zčásti díky skvělím diskuzím k produktům, to se tak často nevidí a člověk snadno získá přehled o skutečných kvalitách výrobků a jejich mouchy, popřípadě jak je řešit...A někdy je to i prča

Možnosti
4 reakce
poslední 3. 10. 2008 6:28

Myslím si že czc má velkou šanci vyhrát. Přeji jim to

 

Souhlas, diskuze jsou užitečné, ovšem pouze do té doby než se v nich začnout tvořit hádky mezi příznivci různých značek atd. (klasicky ATi vs. Nvidia), to je pak plné SPAMu a je to akorát nepřehledné. Nicméně je dobré se dozvědět o výrobku také něco od uživatelů a ne jen oficiální specifikace výrobku, ve kterých nejsou zmíněny jeho nedostatky atd.Jinak také přeju CZC co největší úspěch!

 

@Bobiman: Stratos(Ati)&Onadenik(Nvidia), nejlepší je, když se tihle dva začnou častovat do uhřiků.

 

Diskuze k produktům jsou fajn, aspoň se zjistěj praktický zkušenosti ale ještě by mohli držet krok s cenama