Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop
Diskuze
Přeju CZC aby zaznamenali úspěch a myslím že to bude zčásti díky skvělím diskuzím k produktům, to se tak často nevidí a člověk snadno získá přehled o skutečných kvalitách výrobků a jejich mouchy, popřípadě jak je řešit...A někdy je to i prča
Myslím si že czc má velkou šanci vyhrát. Přeji jim to
Souhlas, diskuze jsou užitečné, ovšem pouze do té doby než se v nich začnout tvořit hádky mezi příznivci různých značek atd. (klasicky ATi vs. Nvidia), to je pak plné SPAMu a je to akorát nepřehledné. Nicméně je dobré se dozvědět o výrobku také něco od uživatelů a ne jen oficiální specifikace výrobku, ve kterých nejsou zmíněny jeho nedostatky atd.Jinak také přeju CZC co největší úspěch!
Diskuze k produktům jsou fajn, aspoň se zjistěj praktický zkušenosti ale ještě by mohli držet krok s cenama