Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop
TN.cz
Jsem rad ze TN.cz se dostalo az do faze na anticenu, sam sem je tam hodil hned prvni den :-D Jejich web mi prijde docela blbej, ale jeste horsi je podle me system jakym ten web propaguji, tahaji do "web busisnesu" pravidla a praktiky ktere tady nikdy uspech nemeli. Takze je to v konecnem dusledku stoji 10x tolik a ucinek je mizivej.Na druhou stranu TN.cz se dostalo i do kategorie projekt roku, kam sem nominoval Webnode.cz ale ten se do projekt roku dostal taky, tak doufam ze tam WebNode.cz novu prevalcuje :)
Mas pravdu, ze TN.cz je propodak, nicmene to neni to nejhorsi(pro uzivatele). Nerhorsi je zpusob, jak se Cet 21 (vlastnik novy) snazi tenhle web protlacit. Kazdy den je to v hlavni spravodajske relaci teto stanice (ale to asi vi vsichni), kdy se odkazuje treba i zajimave odkazy schovane hluboko v nabidce, takze clovek ani nenajde to co hledal, nehlede na dalsi, nezajimavy obsah. Hlavne ze vim, kdo s kym a proti komu (bulvar). Jinak spamovani zamestnancu novy na ostatni spravodajskych serverech me uplne dostalo spolu se zpravou, ze nova chysta konkurenci pro YouTube. Jak usmevne...
Preji hezky den :-)
@chytrolincz: :-D Nova chysta konkurenci Youtube?:-D to se mi snad zdá ... jinak k veci, at si nova placa svoje tn.cz jak se ji zlibi, ale nejvic me dokaze vytocit, ze kdyz koukam na televizni noviny (coz se da) tak tam po kazdy odvysilany zprave reknou: Podrobnosti jiz ted na tn.cz. co na to chudaci lidi bez netu? to jako se nedozvedi podrobnosti jen kvuli tomu, ze nejakej packal potrebuje na webu navstvnost? To je usmevne, ze kvalita informaci v televoznich novinach jde do haje na ukor nesmyslnyho a neprehlednyho webu. Má úcta
pravda, TN.cz mě tedy neuchvátilo... A co se týče webnode... znám i lepší :) webnode je sice zajímavý, ale prostě mě nezaujal natolik, abych pro něj hlasovala...