Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

...

Ja CZC hlas dal, protoze si myslim, ze je to, ne-li nejlepsi, tak určitě jeden z nejlepsich e-shopu. Diky recenzim, diskuzim, prispevkum, obrazkum a videim to neni jen e-shop, ale web, kde se clovek o danem produktu dozvi mnohem vic nez jinde.... Ale vzdycky je co zlepsovat!

Možnosti
1 reakce
poslední 9. 10. 2008 17:14

Souhlasím