Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Také vše nej ,

a tak se těšíme na Vánoční dárky v bonus klubu. Jsem celej zvědavej co bude nového a čím nás odměníte. Pomalu ani z toho nemůžu spát :)

Možnosti
2 reakce
poslední 14. 10. 2008 18:09

Pokud budou na vánoce speciální dárky tak to je paráda, už jsem nashromáždil pěkných pár bodů a utratit je by mi udělalo radost (sic na švýcarskou armádní kudlu pořád ještě nemám). Bonus klub je jednou z věcí které staví CzC nad ostatní shopy. Též gratuluji :)

 

@mtmccox: veru je to dobrá vec na tomto ze je tu aj bonus klub tesím sa na nové darceky