Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

GRATULACE a hlas pro vas!

Z 95% nakupuji u vas protoze mate prehledne stranky,filtry,diskuze, a nabitku sortimentu.Rozhodne patrim mezi spokojene zakazniky.

Možnosti
1 reakce
poslední 24. 10. 2008 7:51

souhlasim a přiklanim se k vašemu webshopu ikdyž tak často nenakupuji ale chodim se sem i třeba radit a nebo poradim ja, gratuluji a mnoho uspěchů do dalších let.