Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop
Gratuluji!
Rozhodně Vám patří gratulace k postupu. Ke všemu si jí navíc zasloužte, vaše podpora je velmi rychlá a ceny jsou většinou na dobré úrovni...
Take gratuluji! Ceny nejsou nejlevnejsi, ale v kazdem pripade zde velice rad a casto nakupuji z duvodu rychleho vyrizovani reklamaci, mnozstvi sortimentu a prehlednosti ehopu. Verim, ze CZC vyhraje.
@cacanovotny: presne tak, czc jdou vzdy vstric, akorat se obavam velice silneho protivnika oproti lonskemu roku, Aukra. Tam je take silna komunita blaznu. davam hlas czc a preju mu hodne stesti
@Angel6:
Prosim ale lidi nezapomente, ze Kristalova lupa je anketa o nejlepsim webu, takze to s cenami v obchode nemuzete spojovat.
Czech Computer byl uz od sveho zalozeni (jako jeden z prvnich e-shopu) nejlepsim e-shopem. Diky tomu, jak nestagnuji a e-shop neustale vylepsuji (naposled videii z youtube ;) tak jsou rozhodne na spicce. A nejlepsim na tomto e-shopu je to, jak maji dokonale popsany vsechny produkty, kategorizace produktu a vyhledavani, to je to, co je na e-shopu nejdulezitejsi a s temi vsemi doplnky okolo je czc.cz uplny raj v e-shopech. A to se nebavim o uzasne podpore.OT: Jen autor clanku by si mel uvedomit, ze CzechComputer neni Czech Computer (s.r.o.) nebo pokud by melo jit o nazev nominace, tak snad radeji czechcomputer.cz popripade czc.cz.
@cacanovotny: CZC nepatří k nejlevnějším e-shopům, ale osobně si rád připlatím, protože mám jistotu vysokého standardu služeb. Přeji mnoho úspěchů a pokračujte v dobré práci.
Gratuluji a věřím, že vyhrajete. Jsem Váš stálý zákazník a nehodlám to měnit.
Také gratuluji a přidávám další hlas :)
@Poděs:
CZC je nice obchod krasny prehled jak o vyrobku tak i informaci :-)
A take gratuluji!! A za me take jeden hlas :-)
já se také přidávám ke gratulaci, protože služby mají výborné a i jejich web neni jenom prachobyčejný e-shop, ale web kde se mimojiné dozvím o novinkách, přečtu zajímavé recenze a můžu se zeptat na problematiku u daného výrobku apod.
@mr.gsm: Mohu jen potrvdit co pišou zde ostatní, apsokojenost a stalý zakázník. E-shop je snad na czc nejlepsi. davam take hlas.
@Winchester: nevim proc ty gratulace je to jen nominace a ne prvni misto sice zatim ale fakt nechapu kdyz neni co slavit zatim
@Danzel_cz: Máš pravdu spíše gratulace k nominaci to je teprav první krok a druhý musí udělat hlasující aby czc bylo první a vyhrálo tu cenu ale myslím si že má velikou šanci já jsem s tímto e-shopem spokojen jako s žádným jiným proto budu hlasovat a držet palce.
neznam jinej e-shop kde by si takhle diskutovalo. Nějkde je sotva jeden příspěvek, a nebo to tam vůbec nejde. Prostě tyhle okolní funkce jsou super!
@p3pino: Přesně tak, diskuze je tu skvělá a zaměstnanci CZC nebo ostatní lidi ochotně poradí a pomůžou! Gratuluji k nominaci a doufám, že nezůstane jen u ní!
Ja mam s Czc dobré zkušenosti,takže pro ně budu rozhodně hlasovat
@Tom2803: Gl.můj hlas máte na 100%,jinej e-shop nepoužívám a věřím že soutěž vyhrajete.Jedině CZC.4ever.
@michal tomastik: Je to zajímavé, ale ať jsem hledal, kde jsem hledal, vždy jsem skončil na CZC. Tedy v pouze případě hardware a software. CZC nemá konkurenci!
@Esembák: I ja se pridavam s gratulaci. Byl jsem v mnoha e-shopech, ale czc je nejlepsi.hlavne je prehledny a vyborne informace o produktech. jen tak dal
@michal tomastik: Hodně z nás má z CzC zkušenosti jak dobré,tak i opačné a já se mohu zařadit mezi spokojené zákazníky,jelikož jsem nenarazil na žádné nepřekonatelné jednání.Vadí mi pouze trochu váznoucí výdej zboží na prodejně a vyšší ceny než konkurence.Jinak se CzC ředí mezi velmi dobré prodejce VT.:o)))))
Taktéž gratuluji =) důvodů je opravdu ale opravdu spousty...a i já věřím že CZC vyhraje! Držím palce ať to je pravda =)
@Jirka.Mayrich:
to určite ano znám pár e shopu z prodejem IT televize a pod a kdybych to srovnal z jinými tak nevím nevím mají tu dobrý výběr všehoi možného velice příjemnou obshluhu nebo jak to nazvat - proste zaměstnance czc kteří pomůžou z výběrem/ reklamací a dalších technických otazek a pod.
také je velice velkou výhodou že se dá všude vkládat recenze, osobní dojmi, i uživatelské obrázky a tudiž každý ví co si od daného sowtwaru, hardwaru muže čekat a jak přibližne vypadá
podle me je v tomhl czc velice dobře vybavená a přeji jim další uspěchy v nominování na nejlepší E- shopy
Gratuluji k minulym rocnikum, tento rok jsem svuj hlas opet poslal. S nakupem v CZC jsem spokojen a jiny obchod nemam ani zajem navstevovat...zde mi nic nechybi...
@Lukáš Matějka - CZC: taky bych se rád připojil k zástupu gratulantů, CZC je kvalitní obchod nabízí spoustu výborných služeb a má skvělý servis
Docela Czechcomputeru přeju aby v anketě vyhrál. Je to špičkový obchod s velkým sortimentem zboží a docela dobrýma cenama.
@valondr: stym musim len suhlasit je to naozaj obchod s pozitívnym prístupom k zákazníkovi a to sa v dnesnej dobe cení
@nanina11: tak tahle nominace tomuto obchodu opravdu patří...a á doufám že to nezůstane jen u nominace
tak doufejme ze za tyto gratulace dostaneme od cz nejaky akce slevy atd..:)
pripojuji se ke gratulacim, i se svym hlasem a jak uz rekl Czaryfuck, jiny obchod ani nehledam, sem tady max. spokojeny
Určitě souhlasím,CZC má asi nejrozsáhleší sortiment v ČR,což se týče pc komponent,rychlé objednávky,kvalitní personál a celkem slušné ceny.Asi by si fakt zasloužili být nejlepším eshopem :).
také se přidávám ke gratulacím.
Tady je to jednoznačně o kvalitě. Nemám prostě nač bych si stěžoval:)
Ja sa tiez pripajam i s mojim hlasom ku gratulaciam teda je jasne ze kvoli tomu ze si to zasluzite je zabava u vas nakupovat