Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

FLASH

NO koupil jsem flash disk nefungoval reklamoval přišel nový opět nefunkční chtel jsem jiný až po 3 reklamaci.NEJSEM VŮBEC SPOKOJENÝ BYL TO DÁREK A JA TED CHODÍM NA POŠTU A POSÍLÁM BALÍKY

Možnosti
4 reakce
poslední 23. 10. 2008 11:48

a co ted ? tak holt kup nekde jinde né ?:D:D

 

No většina věcí opravdu funguje... buď máte hroznou smůlu nebo máte problém na vašem počítači nebo prostě lžete...

 

@Pleshoun: proč bych lhal ty klado no a odskoušeno na 3 pc s legal win.

 

@xsury: Myslim, ze legal win s tim nema nic spolecneho. Proste strasna smula na vadny kus. Ja toho uz kupoval mnoho a nikdy jsem nemel problem...