Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Hlas:)

taky jsem dala hlas czc, ponevadz se mi libi profesionalni jednani v shopu v Praze (metro Haje)+ rychlost a jejich e-shop, ktery je velmi prehledny a i dokonce holka se v nem vyzna:) tedy nechci diskriminovat, ale priznejme si, ze kluci tomu rozumi vic:)

Možnosti
1 reakce
poslední 18. 10. 2008 12:34

predpokladam spravne, ze tim "vic" myslis procentuelni zastoupeni? :) Zenskych je v IT jak safranu, ale ze by mely mensi povedomi, to si nemyslim.