Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Spokojenost

Já osobně jsem se službami fy Czechcomputer nadmíru spokojen. Nikdy jsem neměl problém s doručeným zbožím, ani s příp. reklamací, když mi něco "odešlo" v záruce. Kdybych si měl rýpnout, tak snad jen, že hodně předčasně dávají do katalogu zboží, které není k dostání. Jejich počínání však chápu.

Možnosti
1 reakce
poslední 14. 10. 2008 17:14

Zdravím,
jj plně s tebou souhlasím. Podle mě patří CZC ke špičce mezi internetovymi obchody s hardware a elektronikou. Ja osobně zde velice rád nakupuju a prohlížím si novinky, diskutu atd... Výtka by byla jako ta tvoje + czc si hodně často hraje s cenami vyrobků, které buď jsou na skladě, nebo se na ně čeká..atd.
Jinak doufám, že CZC získá Křišťálová Lupa i tento rok. Držím palce. :-)