Všechny komentáře k článku:CzechComputer nominován na nejlepší e-shop

Re: Ani náhodou...

Do háje, koukám že se to sem hodilo i přes ten error... tak mi asi nějak blbne prohlížeč. Tak můžete ignorovat ty další příspěvky podtím, omlouvám se za spamování diskuze...

Možnosti