Všechny komentáře k článku:CzechComputer se stal HP Gold Prefered Partnerem 2009

Hp

no abych řekl co si myslím já - CzC by z toho měla mít výhodnější ceny při nákupu HW a nebo bude provádět servi HP samo pro sebe, čímž si připíše další zisk za servis. Další věcí je, ží díky tomu se CzC dostane k velkým zakázká od státu, tzn. bude moci dodávat kompletní řešení HP servry, tiskárny a podobně. Takže přínos pro zákazníky může být třeba 10% a přínos pro CzC 90% :) Já to CzC přeji, otázkou ale je, jestli se CzC odváží do divokého moře integrátorů :)

Možnosti