Všechny komentáře k článku:D-Link: Čím víc antén, tím víc Wi-Fi

802.11N Draft xx?

A jaký je to 802.11N Draft? V listopadu byl již schválen Draft 7.0, ale zatím jsem neviděl zařízení vyšší než Draft 2.0.

Možnosti
1 reakce
poslední 21. 1. 2009 15:31

propustnost 300 mb/s to je uz opravdu dost...
a ty 3 antenky musej bejt opravdu znat