Všechny komentáře k článku:D-Link: Čím víc antén, tím víc Wi-Fi
D-Link ... pro mne kvalitní výrobky
Měl jsem možnost pracovat s několika různými zařízeními firmy D-Link a vždy jsem byl spokojen. Nikdy se neprojevila sebemenší chybička na HUBech, WIFInách, atd. Tím nechci tvrdit, že D-Link je neomylný, ale pro mne je to značka kvalitních výrobků.
V dnesni dobe jsou jejich vyrobky kvalitni ale pred zhruba 3 lety to byla katastrofa(WIFI zarizeni). Neustale sem je musel reklamovat, sice zarizeni vzdy vyreklamovali ale zbytecne to zdrzovalo
měl jsem taky několik zařízení (router, wifi router, hub)od této firmy a všechna OK, kamarád má teď SWITCH od nich a taky spokojenost
@rsvatos: pobavil 1+ -> spokojenost s outu... este rekni, ze mas doma 486 a ses sni taky spokojenpokud vsechny ustredny outu maji d-linky tak potom to tam musi shazovat ty lidi samy jinak nevim
mel sem router dlinka nejakych 6 let a nedavno umrel jinak taky spokojenost
@panklobasa: Ja mam router Zyxel a musim rict ze jsem naprosto spokojenej, ale D-link je dle me kvalitnejsi.