Všechny komentáře k článku:D-Link: Čím víc antén, tím víc Wi-Fi

:-)

a neni to málo?

Možnosti
1 reakce
poslední 21. 1. 2009 16:16

enom 3 anteni ??? :D d link sklamal ... sostatne jako sevsim co sem si od nich kdy koupil ..