Všechny komentáře k článku:Dell Studio XPS dostal nové železo i vzhled

Dobrý

Použitý hardware je dobrý ale akorát cena by mohla nýt trochu nižší

Možnosti
3 reakce
poslední 12. 2. 2009 13:45

tak v tom s tebou souhlasim (nevim, proč máš tolik negativních hlasůů...:-))...celkem dobrý parametry..dokonce i grafika ujde...ale ta cena je fakt přehnaná...za značku no...

 

@jakub.mejstrik: negativní hlasy? Mno poslední dobou ti co sbírají fanaticky body tak projedou diskuse a klikají :_) holt si člověk nevybere...
Nedávno jsem taky získal pár negativních bodů, když jsem se dovolil zeptat na zkušenosti s jedním PDA hlavně ovladatelnost prstem :-))) negativa neřešit

 

@Martin Joa: tak to jo no...ale ě někdy trochu štve...že prostě 30 lidí ti radši dá negativní hlas, než aby se k tomu nějak vyjádřili...jestli maj nějakej problém s tim, co jsi napsal, tak ať to napíšou ne?!