Všechny komentáře k článku:Dell Studio XPS dostal nové železo i vzhled

Hreje sa to!

Bolo by dobre skor rozprudit diskusiu o tom prehrievani, kt. sa spomina tu : http://www.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop-studio-xps-13?c=us&cs=19&l=en&s=dhs -> Customer Ratings. Mne to zrovna v poriadku nepripada...Mimochodom, ja som ho nasiel na SR aj za dakych 28 - 30. V USA sa da za 25 a chcel by som vidiet, ako tu niektori pisu, ktora znacka predava notebook 12", 13" s takymi parametrami a taku cenu(ja som taky nenasiel, takze racej uvedte URL a nekecajte tolko). Ja som nasiel len same zdielane omacky, tak neviem ako moze niekto napisat, ze tie dodavane grafiky su trapne... Ale racej skuste kto mate skusenosti sa vyjadrit k tomu prehrievaniu! Je to dost extenzivne udajne... :S

Možnosti
1 reakce
poslední 21. 2. 2009 21:04

Zabudol som poznamenat, ze na CZ a SR trhu sa predavaju okresane o 1GB ram a ked tak je este ubrate z disku (original 4GB, 32O 7200rpm!).