Všechny komentáře k článku:Dell uvedl elegantní PC, které dostanete i s monitorem

Tohle za 24k?

Mrkněte na cenu. 24k se dá mnohem lépe investovat. Design pěkný, ale ta cena je děs.. Nehledě k tomu, že už tam mohli dát intel gmx x4500, která je novější X3100..

Možnosti
16 reakcí
poslední 26. 11. 2008 16:04

no jestli je ten monitor fakt dobrej a stoji tak 15-20 tisic samotnej, nebyla by to uplne silena cena :-)

 

@wagisak: Tjn, hodně záleží na monitoru, páč kdyby u toho byl nějakej sh*t, tak by to byl fakt akorát stroj na peníze pro prodejce...

 

@cacanovotny: Tak mezi náma co můžete čekat od mašiny s integrovanou grafikou? Přemejšleli jste vůbec nad tím někdo? Nechápu na co cpát peníze do počítače, který hezky vypadá ale jinak neumí zhola nic. Procesor spíše průměrný, ramka to nezachrání, 2gb vyjdou na směšnou cenu oproti tomuto, graficka karta k ničemu, a disk žádný zázrak.

 

@mugsat: Spousta lidi oceni prave tento novy a inovativni desigen, ktery se hodi do moderni domacnosti a nejen tam. Druhe plus je velikost, která je opravdu malinkata...pocitace nejsou jen na hry a narocne graficke programy, v dnesni dobe je pocitac kazdodenni pomocnik a k tomu nepotrebujeme super vykon ve velke bedne.

 

@mugsat: A co treba HTPC??? Myslim ze do obyvaku k televizi naprosto idealni...

 

@promich: Za 24k by se dalo postavit luxusnější htpc a nejsem si jistý jestli x3100 zvládá dekódovat hd video.. ale designově by to bylo pěkné htpc.

 

@Sow@_red: Tohle je pravda, za 24 tis už se dá postavit pěkná mašinka. Na druhou stranu pro toho, kdo se o to nechce starat a zajímat, dell mu poskytne hotové řešení odpovídající kvality i se zárukou.

 

@wagisak: pripojenej DELL S2309W je 23" FullHD TN panel a samostatne stoji necelich 7 tisic

 

@wagisak: To je vlastně monitor a pc k němu jako bonus, to se fakt vyplatí. Je to takove "hybrid" :D

 

Nekdo nepotrebuje vykon, ale neopak chce aby se mu pocitac hodil k designu interieru. Jen vic takovychto designovych kousku.

 

@sococz: Tak na tom také opravdu souhlasím, ale ve svém okolí neznám nikoho kdo jsi raději připlatí za desing než za výkon... ale budiž... :) jinak moc pěkná věc a i ta cena odpovídá...

 

@sococz: Kdo nepotřebuje výkon může si koupit asus ee v destkop verzi(nebo jak se jmenuje) a cena s monitorem bude ůplně jinde. Tahle věcicka je sice designově pěkná, ale předražená. Nehledě k tomu, že spousta výrobcu nabízi pc integrovane do monitoru - apple, sony a hp - byli prezentovány i zde na czc v novinkách a to mi přijde designově mnohem lepší než toto.

 

@Sow@_red: Myslím že srovnání s Asus Eee Box je docela na místě - v obou případech se jedná o druhé a další PC do domácnosti. Ve prospěch DELLu mluví a) výkonnější procesor (oproti Atomu 1,6GHz), b) výkonnější grafika (oproti o dvě generace starší GMA950) c) víc RAMky d) CD/DVD mechanika e) záruka 3 roky NBD.Každý výrobek má svá pro a proti, já uvažoval o Asusu připojeném k Full HD TV - tu ale grafika skoro neutáhne. DELL si myslím že by to zvládnout mohl (i když možná ne dekódování HD videa). Kdybych nevybral jiné řešení tak asi zvolím spíš DELL.

 

je pravda, že dell někdy těží z počítačových neznalců, ale na druhou stranu podotknout, že většina dell moniturů mají hodně vysokou kvalitu i kdyyž to jsou "jen" TN-ka, ke koupi určitě je připočtená záruka NBD, a celkově tato sestava k sobě ladí, ještě by k tomu mohl být BT, a nějaká pěkná myška s klávesnicí, pak už by si myslím to odpovídalo ceně za kterou to nabízí.. existují však lidi kteří by si to koupili, já si za 25tkc raději postavím dobrý mainstream PC, i s monitorem...

 

No,co si bude povídat,za tuhle cenu bych si to opravdu nekoupil. Rozhodně bych nenainvstoval do pc 24k jenom kvůli tomu,že hezky vypadá. Za ty peníze by byl už poměrně dobrý pc,který by uměl trochu víc,než Excel a Word.

 

niet o com, je to dan za dizajn a za velkost, no a u dellu je to aj dan za zarucnu dobu a "znacku". Za danu sumu si moze clovek postavit 2x vykonnejsi pc na ktorom bude slapat kazda hra.