Všechny komentáře k článku:Dell uvedl elegantní PC, které dostanete i s monitorem

Zajímavé

designově se sice jedná o celkem zajímavý počin, ale přeci jen mám raději klasický vzhled "bedny". Tahle bedýnka se spíš hodí do nějakého moderně pojatého obýváčku, nebo tak podobně...

Možnosti
4 reakce
poslední 24. 11. 2008 16:50

jj je to pěkný, ale stejnou službu udělá i notebook+22"monitor, což je daleko výhodnější.....

 

@ondrejsjk: mám naprosto stejný názor. První můj dojem byl super věc po EEE box atd, ale když jsem viděl cenu.. Ale taky co sme mohli od dellu čekat.. za kvalitu se platí.. V tom kanclu klidně može stát pod stolem něco jinýha za třetinovou cenu..

 

Ono si to zákazníka najde, to má Dell jistě dobře zmapované. Jako kancelářský stroj v poho, proč by pan ředitel a sekretářka nemohli mít na stole pěknou ozdobu? že je to dražší? No a...?

 

@miksm: a nejen ti, kdybych nepotřeboval kopec různejch portů, tak bych si na své pracoviště také pořídil něco takového, na recepci by to vypadalo lépe než ta obrovská bedna co tu mám