Všechny komentáře k článku:Dell uvolňuje další výkonný notebook
Jaj
Tak toto je nádhera, ale jak známe pr-DELL, tak si značku nechá setsakramentsky zaplatit. Ale bejt milionář tak o tom pouvažuju, už jen ta 17" s 1920x1200, kruci. :)
tu 17" s 1920x1200 má i třeba FSC AMilo xi2550. Je pravda, že nemaj takové konfigurační možnosti (nejvyšší model xi2550 má C2D T9300, asi 3-4GB ram, 2x 320GB HDD, 256MB HD2700 a bluray) ale ten displej, respektive jeho parametry, maj shodný, ale FSC nabízí svůj model za několikanásobně menší cenu dež dell...
@toecha: FSC už nikdy. Měl jsem "profesionální model" FSC Celsius H250 15" (prý prfofesionální produkty nedělaj s víc jak 15"), a po 14 dnech šel na první reklamaci, po návratu šel po dvou dnech opět, a třetí reklamace na sebe nenechala dlouho čekat a tu už nevyřídili v zákonné lhůtě. (Při zátěži CPU a GPU se přehříval a vypínal). Teď mám DELLa M6300 a absolutní spokojenost a navíc se 17" 1920x1200.