Všechny komentáře k článku:Dell uvolňuje další výkonný notebook

Výkon nade vše

Musím se přiznat, že mi při čtení tohoto článku poněkud zamrazilo na zádech, rozlišení je úžasné, 16gib ram - no do budoucna určitě užitelné, quadro zajímavý počin a široká škála disků ... Nádhera. Ovšem tak trošku prekerni záležitost cena... Ta z něj myslím bude činit dosti nedostupnou záležitost :-(

Možnosti
2 reakce
poslední 29. 10. 2008 10:19

Souhlasim tady s kolegou. Výkon super, vzhled super prostě uplně nej notebook, ale ta cena bude nářez !!

 

@Bendiccc: cena bude ala DELL čili vyšší, servis bude ve stylu DELL čili super, ale nedej bože, aby se to náhodou rozbilo po záruce, to už potom snad ani nemá cenu nechat opravit (vím o čem mluvím)