Všechny komentáře k článku:Dell vydá notebooky pro nejnáročnější

Cena....

Obávám se, že cenově bude tento produkt pro většinu lidí nedostupný... Samozřejmě podle konfigurace, ale v plný palbě to bude stát nehoráznou raketu:(

Možnosti
3 reakce
poslední 24. 9. 2008 15:28

to jo ale ten vykon.... od delu to sice bude kvalitni ale podle me i trochu predrazene i za znacku.

 

cena by mě zajímala notebook vypadá moc pěkně a je super vybaven.

 

@Waros: Je to teda mooc výkoný notebook, ale za tu cenu kterou bude stát se asi moc nevyplatí. Notebooky od Dellu jsou sice kvalitní ale ceny mají vysoké a u tohohle modelu bych viděl cenu někde kolem 50 tisíc.