Všechny komentáře k článku:Dell vydá notebooky pro nejnáročnější

Zajímavé

Jsem celkem zastáncem stolních počítačů, ale pokuď potřebujete něco brutálního na cesty tak DELL je tou spravnou volbou... už se těším na podrobnější specifikace HW :) doufám, že tu budou brzy, zajímali by mne recenze...mno uvidíme.

Možnosti
6 reakcí
poslední 25. 9. 2008 9:49

Konečně je tu něco, co má výkon desktopu a můžu si to vzít sebou kamkoliv, to je fakt síla, takováhle konfigurace je opravdu brutální! Jen by mne zajímalo, jak dlouho vydrží baterie:-D

 

nesouhlasim, DELL je sr... vsak vite co...
mel jsem moznost servisovat par ruznych typu NTB a tento + Toshiba je total traga - mnohdy nedoleha sasi z vyroby, jindy precvakane kabliky spatnou montazi. nene na tuhle znacku me nikdo neutahne, ani kdyby to melo zlaty touchpad za cenu normalniho.

 

@cz_sperling: Fakt jo? No ja nevím, DELL i TOSHIBA jsou kvalitní výrobci NB... to si servisoval nějaký starší kousky, ješte s PENTIUM 3 ne?

 

@Carlosos: ani ne, bylo to pred rokem a prumerne stari NTB bylo 1rok (takze cca 2roky stare zarizeni od dnesniho dne). o dellu jsem drive nemel zadne mineni a o toshibe jen to nejlepsi, ale totalne me zklamala :(
nekdy je asi lepsi nevedet - kdyby se uzivatele podivali pod poklicku asi by docela zirali :)

 

Fakt supr, kdokoliv uslyší značku Dell hned vý, že to není žádný šunt a že tato značka opravdu něco znamená. JInak tato konf. co se tu uvádí je velice chytrým tahem a zasadí konkurenci tvrdej políček, tt bude opravdická síla na cesty a konečně můžeme volat SVOBODA

 

tak se podívej na NTB od Alienware a na DELL můžeš zapomenout.....