Všechny komentáře k článku:Dell vydá notebooky pro nejnáročnější

Nekteri z vas neumi asi cist!!!

Docela me udivuje, jak nekteri lidi hned komentuji aniz by se nad tim nejprve zamysleli, ale to je typicky pro Cechy. U uvodnim clanku se pise o vykonnem notebooku pro narocne aplikace ci hrani... Dovedes si predstavit na co tohle potrebujes do skoly? co? asi ne vid, protoze si nad tim ani nepremyslel. Az si tenhle notes nekdo koupi, tak bude vedet proc a to mluvim z vlastni zkusenosti. Taky existujou lidi, krety cestujou po svete a pouzivaj opravdu narocne aplikace jako napr.: CAD systemy, graficke programy,vypocty mechanismu a dalsi radu a si pis, ze 16GB RAM je tak akorad, kapacita 1TB HDD zaplnim za 2 dny prace bez problemu. Co se tyce baterie, tak urcite nepojedes narocnou akci bez napajeni ze site + vyhoda je to ze nepotrebujes UPSku. Nove drazssi notasy naji i vlastni chranice, prepeti,napeti atd. 17" monitor je standart levnesich verzi - nic zvlastniho. Verdikt: nekomentuj hloupe neco o cem nepremyslis a snaz se nejdriv rozmyslet co by si sam chtel, treba do ty skoly. SALUDOS

Možnosti
1 reakce
poslední 23. 9. 2008 19:04

Souhlasím, je pravda že některé "kravské" aplikace takovýhle výkon využijí ale také ho nezbytně potřebují. Opravdu to není notebook pro řadového tuctového zákazníka nebo jak bylo řečeno "do školy". Dovolit si tenhle strol ale taky bude moct jenom pár lidí.