Všechny komentáře k článku:Dell vydá notebooky pro nejnáročnější
Dva 30" displeje
Jednu vec tomu clanku neverim, nebo jsem ji spatne pochopil. Jak je dobrym zvykem, tak se 30" displej pripojuje dnes pres DualLink DVI - tedy dva DVI kabely. A tak mi nevykladejte, ze ten notebooku bude mit 2 graficky karty a 4 DVI konektory. Paklize autor myslel, ze muzeme zapojit 2 displeje o celkove uhlopricce 30" tak to uz tuplem nedava smysl.
Rekl bych, ze autor akorat spatne poruzmnel anglicky psane tiskove zprave, je tomu tak?
Dobrý den,k notebooku můžete připojit až dva externí monitory, což znamená, že notebook bude mít dva video výstupy, a každý monitor může mít úhlopříčku až 30 palců, jehož rozlišení zvládá interní grafická karta. Informace si můžete ověřit na http://www.dell.com/content/topics/topic.aspx/global/products/precn/topics/en/precision_concept_jumppage?c=us&l=en&s=gen.Přeji hezký den