Všechny komentáře k článku:DigiZone: Na návštěvě u Dance radia

CC bere dance r. jako svou reklamu...

to mě fakt na článku pobavilo.
"Czech Computer bere Dance radio více méně jako svou reklamu, protože čím více posluchačů nás slyší, tím více lidí se o něm dozví"...a je jim to prd platný, protože sou předražený.
To jim ale nevadí jak sem se dozvěděl z článku http://www.30minut.cz/stanislav-gaj-vyhledavacum-nejlevnejsich-zbozi-neverim/

Možnosti