Všechny komentáře k článku:DigiZone: Na návštěvě u Dance radia

Návštěva? Spíše popis cesty..

Gratuluji. Tento článek popisuje skvěle cestu do dance radia. Nicméně o samotné návštěvě se zde nedočtete a musíte jít na externí web. Velmi "užitečně" zaplněný prostor na webu...

 

@mugsat: Taky jsem se docela pobavil =)

 

@Kenny_CZ: Dlouho jsem nečetl tak zajímavý popis cesty do rádia :DDD

 

@DBR9: Bohužel nejsem z Prahy tak se tam nepodívám. Chybí mi tu totiž popis cesty z Vysočiny :D ale jinak dobrý článek slohovka dobrá popis cesty myslím že někteří to využijí na základních školách :)

 

@Lenochod: Vůbec netušim, že takové rádio u nás existuje... Nikdy jsem ho neslyše, ale jsem rád, že vím, jak se tam dostanu:-D

 

@efrankie: já toto rádio už nějakou dobu znám. dřív jsem je poslouchal hodně, teď si tak max poslechu A State of Trance... ale cesta do rádia mně fakt nezajímá :D - jsem z Jižní Moravy

 

@mikihans: Taktéž sem z jižní Moravy, no by mě zajímalo kdo vymýšlí názvy článků.
Čekal bych aspoň nějakou fotku ze studia a ne toto.

 

CC bere dance r. jako svou reklamu...

to mě fakt na článku pobavilo.
"Czech Computer bere Dance radio více méně jako svou reklamu, protože čím více posluchačů nás slyší, tím více lidí se o něm dozví"...a je jim to prd platný, protože sou předražený.
To jim ale nevadí jak sem se dozvěděl z článku http://www.30minut.cz/stanislav-gaj-vyhledavacum-nejlevnejsich-zbozi-neverim/

 

Hmmm

Uvítal bych raději nějakou zprávu ze světa IT, než popis cesty do rádia. Ze severu Moravy je to totiž sice dál, ale za to horší cesta...

 

@Pistac: Jo to souhlasim taky jsem ze severní moravy.

 

:-) návštěva

pomalu me zacinaji tytulky podobnyho typu vadit, clovek si chce o necem precist a dozvi se uplne neco jinyho :-/

 

@annonnim: možná by to chtělo začít u slabikáře... tytulky?!

 

@xJirikx: pardon pane učitel tak sem napsal chybu no, se ti to nestalo

 

Sloh

no takle nějak jsem psal na základce sloh .... s IT neměl nic společného

 

Zpráva roku

No tohle je článek roku na CZC. Určitě by vyhrál mnoho anticen, kdyby se nějaké v rámci článků CZC udělovali. Nejméně textu, nejpříšernější fotky, nejméně podstatné informace, nejméně "IT článek"... Ale pro pobavení dobrý :)

 

@navabaca: tak tenhle clanek by se hodil uplne nekam jinam. jako reklama je to dobry.

 

@einstejn: Předpokládám, že to jako reklama i bylo myšlený, ale zabalilo se to pro nás jako článek...

 

@einstejn: Podle toho, jak jsou v produktech zařazeny i dárky s logem Dance radia, tak je jasné, že má CZC nějaké propagační povinnosti k partnerovi a kam jinam by to zase měli zařadit, než mezi články....

 

Hmm

no docela fraska no jako vedet jak se nekam jde to moc nepotrebu ju :)))

 

@fdo: v pátek půjdu k babi, asi o tom taky něco napíšu... x)

 

???

Tak tento popis cesty do "znameho" radia opravdu nevim co dela na strankach obchodu s pocitacema. Navic pro dokonceni pribehu se musi na uplne jiny web. Neco jako kdyz dete do kina a pulku filmu vam prehrajou a druhou pulku Vam reknou at se dokoukate v TV.Radsi clanky o gumovych flashdiscích ve tvaru chobotnice nez toto.

 

@tOplOaDer: Zprvu jsem také nechápal, co tady ten článek dělá. Po přečtení článku jsem pochopil. Vlastník tothoto rádia je Czechcomputer. A toto rádio používá k propagaci svého obchodu a tímto článkem si udělali menší reklamu zpětně na rádio.