Všechny komentáře k článku:DigiZone: Na návštěvě u Dance radia

Hmmm

Uvítal bych raději nějakou zprávu ze světa IT, než popis cesty do rádia. Ze severu Moravy je to totiž sice dál, ale za to horší cesta...

Možnosti
1 reakce
poslední 26. 1. 2009 17:28

Jo to souhlasim taky jsem ze severní moravy.