Všechny komentáře k článku:DigiZone: Na návštěvě u Dance radia
Návštěva? Spíše popis cesty..
Gratuluji. Tento článek popisuje skvěle cestu do dance radia. Nicméně o samotné návštěvě se zde nedočtete a musíte jít na externí web. Velmi "užitečně" zaplněný prostor na webu...
Taky jsem se docela pobavil =)
@DBR9: Bohužel nejsem z Prahy tak se tam nepodívám. Chybí mi tu totiž popis cesty z Vysočiny :D ale jinak dobrý článek slohovka dobrá popis cesty myslím že někteří to využijí na základních školách :)
@Lenochod: Vůbec netušim, že takové rádio u nás existuje... Nikdy jsem ho neslyše, ale jsem rád, že vím, jak se tam dostanu:-D
@efrankie: já toto rádio už nějakou dobu znám. dřív jsem je poslouchal hodně, teď si tak max poslechu A State of Trance... ale cesta do rádia mně fakt nezajímá :D - jsem z Jižní Moravy
@mikihans:
Taktéž sem z jižní Moravy, no by mě zajímalo kdo vymýšlí názvy článků.
Čekal bych aspoň nějakou fotku ze studia a ne toto.