Všechny komentáře k článku:EuroCase představil novou skříň pro obývákové počítače

Good

sice nejsem skalnim fanouskem eurocase, ale 7 internich 3,5 pozic 1 externi , 1+1 5,25 me dostali ...

Možnosti
7 reakcí
poslední 10. 2. 2009 20:43

promiň ale kdo využije do HTPC 7 pozic na disky? myslím že 2x 1TB je dostatečná hodnota pro domácí kino v PC

 

@KuceraKarel: nejaky lidi se najdou ale da se to vyuzit jinak a hlavne tam bude lepe cirkulovat vzduvh pokud nebude skrin plne zaplnena. mozna jedine + u teto skrine (jeste i nenapadny design)

 

@einstejn: Tak to vypadá na dobře vypavenou skříň, mě osobně se líbí, ale určitě bude záležet na ceně. Pro HTPC bych si ji jako case klidně koupil.

 

@KuceraKarel: musis myslet dopredu - za 10 let budou disky jinde a 2 TB disk bude sranda, ale vyhodis ho kdyz si za nej dal 5000? ne nechas si ho ve skriny, ktera bude stejne dobre funkcni i za 10 let kdy budes mit filmy na disku treba ve full hd (30-50 GB na film), me se ted vali na stole dve 300 Gb protoze je nemam kam zapojit a to je trochu skoda nemyslis?

 

@gramo: dobře v tomhle případě souhlas ale rozhodně nebudu cpát 7 disků do téhle EC skříně. kdyby sme se bavily o nějakém middletoweru nebo fulltoweru s větší diskovou kapacitou, tak dávám skříňi za 1 s hvězdičkou ale u tohodle nepochopim...

 

@gramo: Máš pravdu, ty disky sotva někdo vyhodí. Na druhou stranu to ale taky bude sedmkrát tolik žrát, takže já osobně bych tam nechal maximálně tak tři-čtyři disky a pak už to obměňoval. Každopádně ale víc místa ve skříni není na škodu.

 

@KuceraKarel: ja ted ukladam filmy na disk uz jen v dvd kvalite a na moji filmoteku dva 1.5 Tb nestaci ... az zlevni bluray tak tak to misto pude dolu 10x rychlejc .. myslim ze v htpc je diskova kapacita treba (po serverech) NEJVIC - nebo snad kde jinde potrebujes misto na data - herni pc? pc na internet kancelarskej pc?