Všechny komentáře k článku:EuroCase představil novou skříň pro obývákové počítače
Srovnání EC vs TT
tak za tuhle cenu pořídím http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50166 a ještě mi dvě stovky zbudou. a navíc ta výtečná značka eurocase. ani kdyby to bylo zlatý tak to nevezmu. tři zdroje vyhořelé nebo nefunkční za dobu menší než půl roku. 2x case od EC - jemnější než rejžovej papír... tak tohle má bejt kvalita?
Ok, sice to má dotykový displej ale když se podívám na "kvalitní" ATX skříň pro HTPC s dotyk. displayem vidim cenu minimálně za 11.000kč ( Thermaltake VH2001BNS DH102 )
nejsem tak bohatej abych si pořizoval levné věci. sice u té Thermaltake nebo SilverStone zaplatím jednou tolik ale rozhodně si zaplatím kvalitu...
Vzhledem k tomu,že euracase mám osobně vyzkoušený po té co jsem sáhl po dvou zdrojích a cese, které byly nejlevější na trhu, tak tvrdím, že to byla největší chyba, kterou jsem mohl udělat. Plně s vámi souhlasím, všechny tři výrobky byly pěkní šmejdi. Absolutně nestabilní case po napůnění komponenty najenom že hučela jako letadlo, ale po pár měsících bylo vše vychozené a case naprosto nepoužitelná. O zdrojích ani nemluvě, hřeály jako radijátory a ještě k tomu kdybych nevyměnil větráky, tak by hravě vyhořeli. A proto EUROCASE UŽ NIKDY!!!!!!!
@merumeru: u eurocase je nahoda kdyz narazis na dobry kus ale kdo nema penize na vyhazovani a vyzna se trochu tak rozhodne si rad priplati za kvalitu. pro vetsinu je cena na prvnim miste a pak vzadu kvalita. mel jsem od eurocase bednu + zdroj a nikdy vic. lepsi si priplatit aby to vydrzelo a byla kvalita.
@einstejn: Tak to souhlasím, skoro doslova :) Taky jsem měl tu čest se dvěma skříněma od EC... ta jedna byla stará (z dob prvních celeronů), ale dost solidně provedená - vnitřek bedny opatřen práškovou barvou a plechy docela tlusté... no a pak druhá, koupená tak před dvěma rokama - a to je hrůza a děs - celá "papírová", ostré hrany, díry na větráky s "mřížkou" takovou, že by tudy sotva něco prolezlo, a třešnička na dortu - ve vlastní skříni sice byly jakési pseudodíry pro větrák (zepředu), ovšem v plastu už nikoliv. Aspoň že zdroj jsem vyměnil za Fortron, protože ten původní musel mít dle výhřevnosti naprosto tragickou účinnost. Podtrženo a sečteno, s velkou opatrností při montáži a dobré volbě komponent - aby nic nevibrovalo - by se skříň možná dala akceptovat za předpokladu, že se do ní moc nepoleze, ale zdroje nikoliv. Na druhou stranu, tahle skříň pro HTPC mi (na pohled) nepřipadá špatná, druhá věc ale bude její reálné provedení :)