Všechny komentáře k článku:EuroCase představil novou skříň pro obývákové počítače

Re: FÁDNÍ A NEZAJÍMAVÝ DESIGN

To je fakt u eurocasu bylo i hůř. Když sem před mnoha lety neměl na dobrej case vzal sem eurocase a po 14 dnech sem odtrhl přední plast a nechal čistě kovovou bednu ten plast byl odpornej a vypadalo to o mnoho líp bez něj. A tenhle bych jsem si do obyváku teda taky nedal.

Možnosti
1 reakce
poslední 9. 2. 2009 21:19

hej ale ty máš EC za 750Kč v té době a náhodou desigen černého předního plechu je cool u tvé bedny. A to drátkové zapínání je supr ;-)