Všechny komentáře k článku:EVGA představila novou základní desku pro hráče
Pro "pravé" hráče
To slovní spojení "pro pravé hráče" mi vyloudilo na tváři lehký úsměv :D Zajímalo by mě, co tato deska nabízí tak skvělého, že je to zlatý grál pro hráče? Z parametrů se mi zdá celkem normální...
Pro hráče nic, pro přetaktovávače hodně..
@YMIR: tak je-li tam moznost met vic grafaren,o tom by se mela zvysit vyonostpocitacu pro hrani..a treba cod4 rozjedes na plny detaily bez sekani coz je dos dobra vyhoda..+ hry co prijdou
@zavos: Na COD4 stačí i jedna 8800GT... :) Demo jsem hrál i na x1950pro v pohodě. No deska pro hráče je čistě spekulativní pojem, do té své "levné" dám v klidu 2 grafiky (CF) a na co by mi byly 3 grafiky to fakt netuším. PS: Jsem "hráč" a mám sbírku Razerů... :)
@pk84:
Jak už jsem někde psal na téhle desce se dělají rekordy v benchmarcích a tak to svádí k tomu titulku.
Většina lidí, kteří mají dost času na hry nemé na nejvýkonnější sestavy peníze a ti co mají peněz dost, ti zase nemají čas na hraní.
Určitě se těch MB pár prodá, mně se taky docela líbí, ale zkoušel jsem si sepsat sestavu s touhle kartou a cena se hravě dostane k 50 000 Kč.
Samozřejmě, že by se dalo na něčem ušetřit a taky to tak udělám, ale pak bude jedna z prvních položek, které vyměním právě ten MB.
@pk84: Chtěl jsem napsat totéž :) 8800gt a mam to na plny :) crysis v XP taky na plno na vistach uz to tak plynule nebylo... jinak deska vypada zajimave ale moje 680i mi staci
no můžeš si tam dát třeba tři grafiky do SLI ;) ale jinak asi fakt nic, možná tak barvu :D
@sonny21: Místo zdroje malou elektrárnu..... třeba takovy 3x GTX 280 tě přijdou na 30k a dneska máš za 30k dosti nabušenej pc na kterem ti hry pobeži jeste 2 roky ve vistách na maximálnich....
Jeden z mála rozdílů oproti normálním MB je triple sli, tedy slot pro 3 grafické karty. Měla by být dobrá pro "overclocking" a vzhledově vypadá taky velice povedeně:p