Všechny komentáře k článku:EVGA představila novou základní desku pro hráče

Chlazení

Koukám že vedle procesoru je chlazení chipsetu, to se mi nezdá jako dobrý nápad, zvlášť když budete chtít použít nějaký rozměrnější chladič - prostě se nevejde.

Možnosti
2 reakce
poslední 25. 10. 2008 7:29

Máte pravdu,to fakt ty větší nevlezou,tak potom můžem sáhnout ten je po pasivním hladiči:)Jinak deska je pěkná a má nám co nabýdnout:)

 

Podívej se na recenzi na EXTRAHW http://www.extrahardware.cz/evga-790i-sli-ftw-rekordmanka-v-testu tam to vypadá, že se tam leccos vejde.