Všechny komentáře k článku:Evolve Survivor: mobil, který přežije i přejetí autem

Hodne pekne

Hodne pekny mobil, zacinam o nem uvazovat, dost by se hodil pri praci.....Jen skoda ze nema bluetooth, ale clovek nemuze chtit vsechno

Možnosti
4 reakce
poslední 6. 2. 2009 9:43

sice bluetooth se hodi treba na handsfree ale to je asi jedine k cemu by se to hodilo v prirode.

 

@einstejn: Zas me by se tam hodil na GPS modul....tak bych to mel vsechno pohromade...

 

@Katlan: Tak určitě toto zařízení bych také uvítel o něco více než-li Bluetooth.

 

@Katlan: zasadni problem je, ze i nejlevnejsi GPS od Garmina vydrzi na dve tuzkovky kolem 20 hodin provozu. to nezvladne zatim zadny mobil s GPS, ktery jsem kdy videl, nebo o kterem jsem kdy slysel. navic kdyz se mi vybije Garmin muzu porad pouzit mobil a zaroven kdyz si vybiju mobil porad se podle GPS muzu orientovat. osobne jsem rad ze nekdo udelal outdoorovy mobil, ktery tam zbytecne GPS nema. kdyby udelali i model s GPS, porad bych radsi vzal tento...