Všechny komentáře k článku:Evolve Survivor: mobil, který přežije i přejetí autem

Druhy displej

Uz jsem to psal na nekolika mistech, ale ani v teto recenzi to nikdo nezminil (Zajimave, ze to nikoho nenapadne, to vsichni fakt jen tupe opisuji letaky?). Krom odolnosti povazuju za hlavni feature ten druhy displej, protoze na nem jsou funkce, ktere na takovem mobilu asi krom volani budou nejcasteji pouzivane bez nutnosti svitit velkym displejem. Kdyz vezmeme v potaz, ze obycejne digitalky s takovym displejem vydrzi vice nez rok na knoflikovou baterii, je jasne ze nekdo opravdu premyslel. Tohle baterii usetri opravdu dost.http://blog.i-logout.cz/762977-e15-a-blabolrecenze-evolve-survivor.php

Možnosti
1 reakce
poslední 6. 2. 2009 14:42

Díky,konečně někdo kdo chápe o čem jsou diskuze a recenze.
Možná je to hloupost ale napadlo mě že by nebylo od věci používat v takovýchto mobilech klidně nebarevný displej.Měl jsem docela dlouho Siemens ME45 a byl jsem s nim vždy spokojen a vůbec mě netrápilo že má jen žluté podsvícení .Doba sice pokročila ale spotřeba barevného displeje oproti nebarevnému je pořád větší což výdrži baterie u mnohým mobilů neprospívá.Nicméně podle toho co píší v recenzi na kterou odkazuješ to vypadá že si s tím poradili. 12 dní pohotovosti je dost tak uvidíme.