Všechny komentáře k článku:Evolve Survivor: mobil, který přežije i přejetí autem
Zajímavý
Tak tomu říkam nežničitelný mobil za rozumnou cenu
Vypadá to hodně zajímavě. Škoda,že to v sobě nemá ještě vodováhu a metr a mohli by si jej brát zedníci na stavbu. :D Je to rozhodně kvalitní kousek a i co se týče té výdrže,tak mě to překvapilo.
@Vladimir Pesta: To souhlasím, ale otázkou je, jestli by na něj ty zedníci měli. Podle mě to rozhodně nebude levná záležitost;)
@SirStumir:
Cena už v obchodu je - 4 986,- Kč - poslední dobou mám pocit, že to je zkrátka taková univerzální cena za telefon, který má něco navíc (třeba dvousimkový Samsung taky tolik).
@Vladimir Pesta: Ano, to by byl zajímavý směr vývoje. Odolný mobil, který by integroval pracovní nástroje, namísto zábavní techniky, by jistě uplatnění našel. Kromě vodováhy, laserového metru bych navrhnul přidat například bezdotykový teploměr, vlhkoměr a jednoduchý elektrický měřák. Další z praktických maličkostí vhodných k integraci by mohl být třeba alkoholtester atd...
@MARTINMORAVEC: Alkoholtester..?? to by vypadalo zajimavě, tim bych se možná nechal i zlákat a koupil si takový telefon...:-) A myslim že i plno ostatních řidičů, jenž maji svoje "papíry" radi...
jen jestli je opravdu nezničitelný :) k téhle značce mám teda hodně malou důvěru a jsem tedy zvědav na komentáře lidí až bude opravdu v prodeji