Všechny komentáře k článku:Exkluzivně: EVGA GeForce GTX 260 dostupná v našem obchodě

Hmmm

je proste v poho no ale nemusela by byt tak draha no !!!

Možnosti
1 reakce
poslední 4. 1. 2009 21:43

jako každá novinka.. Ale zas to není jak to bývalo dřív.. Když vyšla nová grafika, tak nebyl problém za ni dát 20 tisíc (teda jak pro koho to nebyl problém)..