Všechny komentáře k článku:Extrémně velký chladič? Zaručené ticho

Zaručené ticho?

Nemám rád tyhle příspěvky, protože pokud mám DVDRW mechaniku co řve jak ten dobytek, a grafiku které dělá opravdu "vepřový" hluk tak mi nepomůže ani nejExtrémnější z Extrémních chladičů na procesor.

Možnosti
1 reakce
poslední 6. 2. 2009 18:28

Omlouvám se za nepřesnost, chtěl jsem říct NÁZVY ne PŘÍSPĚVKY. (Co bych dal za funki edit v diskuzích)