Všechny komentáře k článku:Extrémně velký chladič? Zaručené ticho

Popelnice

Zajímalo by mě na co vyrábějí tyhle monstra které se akorát svou vahou propadaj do země a v PC zabírají nehorázné množství místa sám mám C2D E8400 mám ho nataktované na 3.8 GHz beží mi max na 45 stupňů při zátěži a chladič téměř neslyším (original BOX) a pastu taky originál. V bedně nemám skoro žádny průvan a to mi ješte zespoda smaží velice špatně chlazená HD 4850. Jediný na co bych tuhle popelnici využil tak to je možná tak na chlazení motoru od Babety :-)

Možnosti
1 reakce
poslední 4. 2. 2009 17:32

Hele voe já jsem do CZC nepřijel na babetě a bydlim na Václaváku!
Já jsem vopravdu do CZC na babetě nepřijel!Nepřijel voe:D